O mnie

Jestem do Twojej dyspozycji

Nazywam się Krzysztof Witowski i posiadam ponad 15-letnie doświadczenie w branży promocyjno-reklamowej. Od kilku lat zajmuje się szeroko pojętą komunikacją w Internecie, która opiera się na profesjonalnej informacji, materiałach fotograficznych, a także na kreacji graficznej wydarzeń, produktów i usług. Jednym z ważnych elementów mojej oferty jest jest Mobilne Biuro Prasowe.

W wykonywanej pracy bardzo pomaga mi doświadczenie w pracy dziennikarza prasowego i telewizyjnego. Przez kilka lat pełniłem również funkcję rzecznika prasowego Urzędu Miasta Nowego Sącza. Zdobyte w ten sposób doświadczenie pozwala mi znacznie szerzej patrzeć na problemy i nowe wyzwania w komunikacji i promocji.

Bardzo ważne dla jakości obecnie oferowanych usług jest również kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji i realizacji akcji promocyjnych dla dużych sieci handlowych. Współpraca z korporacjami, a także wspólne planowanie działań, których celem było podniesienie sprzedaży, pozwoliło na realizowanie ambitnych celów handlowych. Zdobyte w ten sposób doświadczenie procentuje obecnie w pracy z moimi Klientami.

Mój cel w podejmowanej współpracy, to maksymalne wykorzystanie dobrej komunikacji i dobrej strony informacji w promowaniu tego, co jest najistotniejsze dla moich Klientów. Korzystam z różnych narzędzi i za każdym razem staram się wykorzystywać optymalne możliwości, oceniając także efekt końcowy w stosunku do kosztów oferowanej obsługi. Dlatego zawsze indywidualnie wyceniam planowane działania.

#janascenie.pl

Nazywam się KRZYSZTOF WITOWSKI i od 20 lat zajmuję się prowadzeniem imprez różnego formatu. Należę do grupy tych szczęśliwych osób, które wyznają zasadę: rób to co kochasz. Dlatego praca w roli konferansjera jest dla mnie nie tylko sposobem na życie, ale także wielką pasją, która daje mi wiele satysfakcji. Dowiedz się więcej dlaczego warto ze mną współpracować.

Polecam linki

Szukasz wsparcia dla swojego biznesu?

Zapraszam do kontaktu. Wspólnie wybierzemy
najlepsze rozwiązania w komunikacji!